همین الان با مشاوران مرکز تماس بگیرید ! ۳۲۵۸۳۳۵۰ ۰۱۳

شعار ما


ما هوای استارتاپ شما را روی زمین داریم !

معرفی مرکز

شرکت مشاوره و کارآفرینی آمایش سلامت سرزمین با مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصص و کارآزموده یکی از برترین شرکت‌های مشاوره با توان انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی با رعایت منافع کلیه دینفعان در منطقه می باشد. 
امروزه بهره مندی از مشاوره های کسب و کار به عنوان بخشی جدا ناپذیر از هر بنگاهی به شمار می رود و عدم به روز رسانی تکنیک های کسب و کار ، عمر اقتصادی بنگاه را کوتاه خواهد کرد. امروزه تمام بنگاه های اقتصادی کوچک، متوسط و بزرگ سعی در کسب سهم بازار در ارائه محصولات و خدمات خود دارند که این امر دیگر تصادفی نخواهد بود و باید پذیرفت که تکنیک های کسب و کار بخش عظیمی از قواعد بازار را تصاحب کرده اند و عدم توجه به استانداردها و شاخص های قابل اندازه گیری نتیجه ای جز حذف تدریجی بدنبال نخواهد داشت.


ما بدنبال کدام استارتاپ ها هستیم؟


اولویت‌های پذیرش طرح و ایده در مرکز شتاب‌دهنده «دکتر کاربین» در حوزه سلامت، کشاورزی،صنایع غذایی و رسانه است که با فراهم نمودن بسترهای مناسب مالی و آموزشی برای صاحبان ایده و ایجاد یک فضای اعتماد میان فعالان حوزه اقتصاد و جوانان خلاق می باشد که باعث رشد کسب و کار آن ها و توسعه اقتصادی کشور می شود ،این هدف میسر نخواهد شد مگر با گفتمان سازنده میان فعالان اقتصادی بزرگ و استارتاپ های نوپا.


شتابدهنده
استارتاپ ها
استخدامی
آموزش
شتابدهنده
استارتاپ ها
استخدامی
آموزش

خدمات مرکز مشاوره

مرکز تخصصی آمایش سلامت سرزمین با هدف ارائه‌ی خدمات اثربخش در توسعه سیستم های کسب و کار به مدیران ارشد، با تکیه بر دانش مدیریت روز دنیا و بهره‌گیری از اساتید مجرب ملی و منطقه ای و کارآفرینان برتر کشور، از سال ۱۳۸۴ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است.این مرکز افتخار کمک به کسب و کارهای نوپا (استارتاپ‌ها) و شرکت‌های در حال فعالیت و بالغ را در کارنامه‌ی عملکردی خود دارد و سال‌هاست که از طرق آموزش، مشاوره و اجرای پروژه‌های مدیریتی در بخش های مختلف اقتصادی در دستیابی به اهداف والای شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک کرده است.

همه ی خدمات ما

شتاب‌دهنده دکتر کاربین

خدمات ما

شتابدهی

استارتاپ ها

ایده

پذیرش و پایش ایده

فراخوان

اولین دوره شتابدهی

مرکز توسعه خدمات تخصصی کسب و کار ( BDS ) در استان گیلان

شرکت مشاوره و کارآفرینی آمایش سلامت سرزمین با مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصص و کارآزموده یکی از برترین شرکت‌های مشاوره با توان انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی با رعایت منافع کلیه دینفعان در منطقه می باشد.

0+

پروژه های انجام شده

0+

مشتری های ما

0+

افتخارات و نشان ها

0+

دوره های آموزشی

آخرین اخبار

بوم مدل کسب و کار چیست؟
۱۴۰۰ مرداد ۰۶ بوم مدل کسب و کار چیست؟

بوم مدل کسب و کار، یک ابزار مدیریت استراتژیک برای تعریف و برقراری ارتباط سریع با ایده یا مفهوم تجاری است. درواقع یک سند یک صفحه ای است که از طریق عناصر اساسی یک کسب و کار یا محصول کار می کند و یک ایده را به روشی منسجم ساختار می دهد.

مزایای ثبت نام کسب و کار در گوگل
۱۴۰۰ مرداد ۰۵ مزایای ثبت نام کسب و کار در گوگل

گوگل اکنون به کسب و کارها اجازه می دهد تا مستقیماً در Google ثبت نام کرده و از مزایای انحصاری بهره مند شوند. آژانس های ثبت شده می توانند از گزینه های مدیریت حساب قوی و پشتیبانی Google متناسب با نیاز هایشان بهره مند شوند.

چگونه یک برنامه بازاریابی بنویسیم؟
۱۴۰۰ مرداد ۰۴ چگونه یک برنامه بازاریابی بنویسیم؟

بازاریابی بخشی اساسی در موفقیت تجاری است. شما باید تصمیم بگیرید که چه مشتری هایی را هدف قرار دهید. می بایست در مورد چگونگی جذب و دسترسی به مشتریان جدید خود کار کنید.

بررسی مراحل حمل و نقل اینترنتی
۱۴۰۰ مرداد ۰۳ بررسی مراحل حمل و نقل اینترنتی

شما تلاش زیادی می کنید تا مطمئن شوید مشتریانتان، با خرید از سایت فروشگاهی شما؛ تجربه بسیار خوبی  دارند. در این راستا از تولید محتوای کارآمد گرفته تا تغییر فروشگاه بر اساس سلیقه مشتری، انجام خواهید داد فقط و فقط برای جلب رضایت مشتریانتان. اما زمانیکه نوبت به حمل و نقل می رسد، احساس می شود که محصو...

بیزینس پلن استارتاپ
۱۴۰۰ تیر ۳۱ بیزینس پلن استارتاپ

علاوه بر ایجاد یک طرح تجاری برای استفاده در راستای گرفتن سرمایه اولیه، دلایل خوب دیگری نیز برای ایجاد بیزینس پلن استارتاپ شما وجود دارد. با استفاده از الگوی طرح تجاری، تمام زمینه های استاندارد بیزینس خود را بررسی می کنید.

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
۱۴۰۰ تیر ۳۱ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

ممکن است برای شروع کار به بودجه محدودی داشته باشید، اما این بدان معنا نیست که گزینه دیگری ندارید. اگر ترکیبی مناسب از مهارت ها، اخلاق کاری و دانش فنی بازاریابی داشته باشید، می توانید با پول بسیار کم کار را شروع کنید.

انواع راه های کسب درآمد
۱۴۰۰ تیر ۲۷ انواع راه های کسب درآمد

میلیون ها راه و ایده برای پولسازی و کسب درآمد وجود دارد . اگر انگیزه و اشتیاق کسب درآمد را دارید، می توانید این کار را انجام دهید. اما گاهی اوقات ما تلاش می کنیم که بفهمیم چه کاری باید انجام دهیم که در واقع به ما سود می دهد. بنابراین، در اینجا لیستی از ایده های پولسازی و کسب درآمد از طریق شغل ها...

گیمیفیکیشن چگونه کار می کند؟
۱۴۰۰ تیر ۲۳ گیمیفیکیشن چگونه کار می کند؟

اگر می خواهید بدانید گیمیفیکیشین در کسب و کار چه تاثیری دارد این متن را دنبال کنید. Gamification یا بازی سازی، رهنمود هایی است که از طریق بازی، به سیستم عامل های آنلاین در جهت تحقق اهداف و اهداف تجاری کمک می کند. در بیانی ساده تر گیمیفیکیشن ،  هنر تعبیه مکانیزم های بازی ، در محیط هایی است که به ...

اطلاعاتی درباره بهترین مشاغل فریلنسری
۱۴۰۰ تیر ۲۲ اطلاعاتی درباره بهترین مشاغل فریلنسری

اگر به دنبال پردرآمدترین و بهترین مشاغل فریلنسری در بازار روز هستید ، خواه در آن شغل به صورت آزاد کار کنید یا تمام وقت در ادامه این متن همراه ما باشید . در اینجا بهترین انتخاب مشاغل فریلنسری   در سال جاری ارائه شده است.

ایده های شغلی جدید
۱۴۰۰ تیر ۲۱ ایده های شغلی جدید

شروع کسب درآمد به دنبال ایده های شغلی جدید هستید؟ این ایده ها به شما کمک می کند تا یک کسب و کار موفق و جدید را در سالی جدید شروع کرده و رشد دهید. بسیاری از بهترین ایده های کسب و کار برای سال جدید،  شامل یک مدل کسب و کار آنلاین است زیرا بیشتر جامعه به سمت آنلاین و مجازی سوق پیدا کرده است.

شیوه های کسب درآمد اینترنتی در منزل
۱۴۰۰ تیر ۲۰ شیوه های کسب درآمد اینترنتی در منزل

این که آیا شما یک مادر پر مشغله هستید  یا  یک دانشجو در دانشگاه ویا فقط می خواهید در آمدی کسب کنید، چه به عنوان درآمد اصلی و چه کمکی، یک سری مشاغلی اینترنتی وجود دارند که می توانید از آن ها کسب درآمد اینترنتی در منزل داشته باشید.

فراخوان جذب استارتاپ کاربینو ۱۴۰۰ آغاز شد
۱۴۰۰ تیر ۱۴ فراخوان جذب استارتاپ کاربینو ۱۴۰۰ آغاز شد

 فراخوان جذب استارتاپ و محصولات نوآورانه تحت عنوان «کاربینو ۱۴۰۰» به همت شتابدهنده دکتر کاربین و زیر نظر شرکت آمایش سلامت سرزمین در تیرماه برگزار می ...

داروساز دامپزشکی
۱۴۰۰ تیر ۰۹ داروساز دامپزشکی

داروسازان در کنار تولید و ساخت  دارو برای انسان ها ، در تهیه و توزیع داروهای حیوانی نیز نقش دارند. از آنجا که دامپزشکان دام های زیادی را با محصولات متنوع و گسترده  معالجه می کنند ، داروسازان می توانند از طریق ترکیبات و دانش دارویی به مدیریت این روش های درمانی کمک کنند.

چند نکته برای انتخاب نام استارتاپ
۱۴۰۰ تیر ۰۸ چند نکته برای انتخاب نام استارتاپ

انتخاب نام مناسب برای استارت آپ شخصی می تواند تأثیر بسزایی در موفقیت شما داشته باشد. نام اشتباه می تواند نتیجه ای بدتر از عدم برقراری ارتباط با مشتریان نشان دهد. در مقابل ، یک اسم واضح و قدرتمند می تواند در تلاش های بازاریابی و برندسازی شما بسیار مفید باشد.

روانشناس کیست؟
۱۴۰۰ تیر ۰۷ روانشناس کیست؟

روانشناسان  به مردم کمک می کند تا یاد بگیرند با مشکلات زندگی و مشکلات روانی به طور موثرتری کنار بیایند. پس از سالها تحصیلات تکمیلی و آموزش تحت نظارت ، آنها از دانشگاه و کشور  خود مجوز ارائه خدمات مختلفی از جمله ارزیابی و روان درمانی دریافت میکنند که پس از اخذ این مجوز می توانند به ارائه خدمات رو...


خدمات مرکز مشاوره

نقشه زیست بوم

تولید محتوا

ساخت اپلیکیشن

آژانس کاریابی

تامین نیروی کار ماهر

بازاریابی و فروش

مشاوره مدیریت تجاری

دکتر امیر حبیب دوست

دکتر امیر حبیب دوست

کارشناس ارشد بازار سرمایه
دکتر وحید شمس نصرتی

دکتر وحید شمس نصرتی

مشاور ارشد حقوقی کسب و کار
دکتر حسین متقی طلب

دکتر حسین متقی طلب

کارآفرین و مشاور ارشد کسب و کار

فقط به حرف ما
اعتماد نکنید...

امیر مرادی
امیر مرادی
مدیر عامل

سلام بنده حدود یکسال افتخار همکاری با مرکز مشاوره را داشته ام و از خدمات گسترده و مشاوران خبره مرکز استفاده کرده ام ، به جرات می توانم بگویم وجود چنین مرکزی در استان لازم بوده و امیدوارم کارآفرینان و صاحبان کسب و کار بتوانند از امکانات این مرکز بهره لازم را ببرند. مجموعه من در این مدت علاوه بر کسب سهم بیشتر بازار محصول توانست از خدمات آموزشی مرکز آمایش سلامت سرزمین حداکثر استفاده را داشته باشد .

علی قارونی
علی قارونی
مدیر فروش

سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و مشاوران مرکز آمایش ، روزی که با مرکز آشنا شدم بعید می دانستم بتوانم در این وضعیت اقتصادی تغییری در کسب و کار خودم ایجاد کنم ولی به راستی مشاوران خبره ای در این مرکز مشغول به فعالیت هستند و به راحتی و با کمترین هزینه زمینه رشد و ارتقاء کیفی محصولات تولیدی شرکت بنده را فراهم آورند . با تشکر

ماهنامه درجه
گیله سنت
آموزشگاه کارآفرین
کاریابی کارآفرین
رشت پرس
تکاپو